Desenli Zebra Perde

Desenli zebra perde

Desenli zebra perde kullanıldığı bölüme göre anlam katan tarzda olmalıdır. Dekorasyonunuz nasıl olursa olsun, perde seçiminiz mutlaka uyumlu olmalıdır. Perde seçimi, kullanılacak mekanın amacına paralellik göstermeli, mesela çocuk odalarında çocukları ruh halini olumlu yönde etkileyecek renk ve desenler seçilmelidir.

Genç odalarında gençlerin enerjisini daha da olumlu yönde tetikleyecek, onları gerektiğinde dinlendirecek, sakin, duru desen ve renkler tercih edilebilir.

Unutulmamalı ki perdeler işlevsel olarak sadece pencereleri örterek, mahremiyeti sağlamazlar. Yaşanan zaman geçirilen mekanlarda, eşyaların, dekorasyonun, renklerin insanı ne kadar etkilediği kulak ardı edilmemelidir. Zira yoğun şehir hayatında, bilinir ki, en çok rahat edilen yer insanın barındığı evidir.

Zebra perdelerde desenler çoğunlukla modern tarzda, enerjik ve dinamik olarak tasarlanmıştır. Zira desen çalışmalarında insan düşünülmüştür.

Desenli zebra perdeleri zaman zaman pazar yerlerinde bulabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Mağazadan alacağınız bir zebra perde ile, pazar yerinden alabileceğiniz zebra perdeyi kesinlikle yan yana koyarak kıyaslamayınız. Pazar yerinden almış olduğunuz zebra perdeyi kullanırken yaşadığınız bir problem olduğunda, pazarcı size destek veremeyebilir.

Ekonomik fiyatlarla alıp kara geçtiğinizi düşünürken, perdesiz kalabilir, yeniden perde yaptırmak zorunda kalabilir, veya arızalı perdeyi bir süre sinirleriniz bozulmuş bir şekilde kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Perdenizi mutlaka garanti veren firmalardan satın almanız tarafımızca önerilir.

Desenli Zebra Perde Çeşitleri

   zebra baskılı bags