Düz Model Zebra Perde

Düz model zebra perde, üzerinde hiç bir desen veya jakar bulunmayan zebra perde kumaşlarından üretilir, en ekonomik olan zebra perde modelidir. Bu model ofislerde, minimal tarzda döşenmiş mekanlarda ideal çözüm olur.

Zebra perdeler kullanıcı tarafından diğer perdelere göre daha çok tercih edilen bir perde olarak artık Düz Zebra Perdehemen her mekanda kullanmak mümkün olmaktadır. Ev, ofis farketmiyor. Sık tercih edilme nedeni ise perdenin şık durması ve hem örtücü, hem tül perde işlevini bir arada görmesidir.

Düz zebra perdeyi standart üretim olarak stor sistemi kasa tipiyle üretmekteyiz, ekstra olarak üst montaj profilini kapalı kutu olarak da opsiyonel olarak sunmaktayız. Zebra perdeyi diğer perdelere göre kullanıcı açısından ekonomik kılan yönü, perdenin hem örtücü, hem de transparan özelliğiyle, tül görevi görmesidir.

Düz zebra perde uygulandığı yere dekoratif anlamda yüksek görsel bir şölen sunar. Bilinçli bir kullanıcı bu perdeyi eskitemez.

Düz zebra perdenin montajı; Diğer stor perde sistemlerindeki montaj ile aynıdır. Aparatları kornişe geçmeli tercih edilebilir, veya duvar ve tavan montajı için uygun aparatlar seçilebilir.

Perdenin temizliği; Çok sıcak olmayan yani 30 santigratı aşmayan sıcaklıkta su ile asit derecesi düşük sabun ile bol köpük yapıp yüzeyine uygulama yapılır. Perde kırıştırılmamalı ve yumuşak fırça veya süngerler hafif hamlelerle yüzey temizlenir.

Son olarak durulama suyu ile temizlenir. Zebra perdenin temizliği dikkat ister, kendi imkanlarınızla yapamayacağınız durumda, bu işi profesyonel yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.

Düz Model Zebra Perde Kataloğu