İşlemeli Stor Perde

İşlemeli stor perde, beyaz iş motiflerin stor perdeye tatbik edilmesiyle oluşur. Çeşitli geleneksel motiflerin modern tarzda perdelere adapte edilmesiyle stor perdelerde beyaz iş stor perde, olarak otantik ortamlarda revaçta olup, mekanlara değer katmaktadır.

Motiflerimiz, Anadolu’nun bağrından çıkmış motiflerin, kültürümüzün bir yansımasıdır. İnce ince işlenmiş sanatsal değer arz eden beyaz iş işlemeleri, stor perdelerde daha da hayat bulmaktadır.

İşleme modelleri 30-35 kadar çeşittir. Kataloğumuzdan beğene bileceğiniz model, motif sipariş edilen ölçüsü alınan perdenin eteğine işlenir. İşlemeli stor perde sektörümüzde henüz endüstrileşmemiş, tamamen el yordamı ile makinelerde yapılmaktadır. Böyle olması işin değerini biraz daha artırmaktadır.

Perdeler pencerelerinizin ölçülerinde özel üretilir. İsteğe göre montajı firmamızca, veya kullanıcı tarafından yapılabilir.

Bu tarzda perdeleri naturel renk yani keten renginde kumaşlarda, beyaz, krem, bej tondaki kumaşlarda uygulamak daha da güzel bir sonuç veriyor, önerimizi dikkate alacağınızı umuyoruz.

Unutulmamalıdır ki stor perdeler kültür bir perdesidir, kullanırken biraz dikkat ve özen ister, gelişi güzel kullanımlarda perdeniz size ilk günkü gibi gülümsemez.


Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

 

 

 

 

 

 

 

Paradise

Paradise Model

 

Royal Model

Royal İşleme

 

İşlemeli Stor Perde Katya

Katya Özel İşleme Modeli

Anatolia Bergama Kuşlu

 

Safir Topkapı Paradise
Didim Bahardalı Serik
Ege Şehzade Pıtırcık

İşleme Model Kataloğumuz

 

 

<işlemeli stor perde modelleri1>