Pvc Dikey PerdePvc dikey perde, açılımı poly vinyl carbon olan hammadesiyle, bir çok tüketim malzemelerinde kullanılmaktadır. Pvc dikey perde, dikey perde bantlarının pvcden üretilmesi nedeniyle bu ismi almıştır. Ofis ve işyeri çalışma odalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Bilindiği gibi ofislerde genel olarak mekanik sistemli, mekanizmalı perdeler kullanım açısından daha çok ön plana çıkmaktadır. Dikey perdeler dikine oluşan bantların eş zamanlı olarak hareket etmesi ile işlevini görür. İp ve zincir kumandasıyla, hem sağa ve sola toplanabilme, hem de ortadan ikiye açılır şekilde üretilebilmektedir.

Zincir kumandasıyla mekanizma çevrilerek, dikey perde bantları kendi ekseninde 180 derece dönerek, ışığı ve görüntüyü kesmede rol oynar. Zincir kumandayı dilediğiniz kadar çekerek perdeyi aralayabilir veya tamamen kapatabilirsiniz.

Çok sıklıkla tercih edilme nedeni, temizliğinin kolay olmasıdır. Bu şeritler belirli ölçülerde hazırlanmıştır. Daha çok geniş camlı yerlerde kullanım için uygun olarak gösterilen bu perde türü, eğimli camlarda da kullanılabilmektedir. Pvc dikey perdeler, bu özelliklerden dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

Pvc dikey perde, 15 renk ve çeşit olup 90 mm. dikey bantlar halinde eş zamanlı 180 derece hareket ederek ışığı istediğiniz kadar almanızda kolaylık sağlar. Dış etkenlere, ısıya, güneşe, darbelere dayanıklı olup uzun süre kullanma olanağı sunar. Mekanizma aksamı kolaylıkla arıza yapmaz.

Ürün açıklaması:

Pvc dikey perdenin kullanıldığı yerler, genel olarak ofisler, çalışma odaları, okullarda, idari kısımlarda, binaların, idari bölümlerinde uygulanır, hastane, dersane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda, umuma açık her mekanda rahatlıkla yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Pvc Dikey Perde Renk Kataloğu

703

701 Krem

701 Krem

702 Pvc Dikey Perde

702 Gri

807 Mavi Çizgili

807 Mavi Çizgili

 

 

 

 

 

 

 

 

806 Gri Çizgili

806 Gri Çizgili

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Dikey Perde Seçenekleri;

Sun Screen Dikey Perde Kumaş Dikey Perde

sun-screen-dikey-perde kumas-dikey-perde-kirmizi