Sun Screen Dikey Perde

Sun screen dikey perde, ofis perdeleri arasında en şık olan ve işlevselliği en ön planda olan dikey perdeler, transparan olma özelliğiyle gün ışığını en iyi şekilde filtre ederek içeri alır.

Sun screen dikey perde kumaşlarının dokuma sıklıkları farklı farklıdır. İsteğe göre veya ihtiyaca uygun kumaş seçilerek üretilebilmektedir. Sun screen dikey perdeler bünyesinde bulundurduğu cam elyafı sayesinde ısıyı tutma özelliğine sahiptir.

Perdenin temizliği kolaydır, su ve köpük ile kolayca yıkana bilmektedir. Sun screen dikey perdelerle ilgili ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilir ofis veya evinize en uygun perde seçiminde size yardımcı olabilirler. Perdelerde olması gereken özelliklerden bir tanesi de güneşin ışınlarının evin ya da ofis içerisine giren güneş ışınlarını filtre ederek girmesini sağlamaktır.Sun screen dikey perde👌👍

Sun screen dikey perde ile perdenizi tamamen kapatsanız bile perdenin seyrek dokumalı cam lifli oluşu nedeniyle, ısıyı tutma özelliğinin yanısıra, ışığı yumuşatarak yaşam alanına verir.

Perdelerin bu konuda yetersiz kalması ile birlikte perde üreticiler harekete geçmiş ve yepyeni perde modelleri ortaya çıkmaya başlamıştır.

Sun screen dikey perde de bu perde modelleri arasında kendine yer bulmuştur.

Güneş ışınlarını kırarak eve ya da büroya girmesini önleyen sun screen dikey perdeler sayesinde perdenin takıldığı yerlerde güneş ışınlarının meydana getireceği zararlar da önlenmiş olmaktadır. Bu tarz perdeler yoğunluklu olarak iş yerlerinde kullanılmaktadır.

Çünkü bu yerlerde slayt gösterisi yapılması gerekir ya da bilgisayarla çalışılır. Güneş ışınları bu tarz yerlere girdiği zaman istenildiği ölçüde verim alınması imkansız hale gelmektedir. Sun screen dikey perdeler sayesinde insanlar günlük işlerini çok rahat bir şekilde yapmaya devam edebilmektedir.

Sun screen dikey perdeler ayrıca ısı yalıtımına da yardımcı olmaktadır. Bu perdeler sayesinde kışın soğuk havanın içeri girmesi, yazın da dışarıdaki aşırı sıcak havanın içeriye dolması engellenmiş olacaktır.

Sun screen dikey perde👌👍Sun screen dikey perdeler diğer perdelere oranla çok daha uzun ömürlüdür. Bu perdeleri çok kolay şekilde temizleyebilirsiniz. İstenildiği zaman perdeler ılık ve nemli su ile kolayca ve kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir. Böylelikle perdeler hem ilk günkü gibi tertemiz görünecektir hem de ofisinize çok farklı bir hava katacaktır.

Unutmamalı ki perde seçiminde ekonomiklik eğer ön planda ise, temizlenebilir, fazla bakım gerektirmeyen, size uzun yıllar hizmet etmesini istediğiniz şık perdeleri tercih etmelisiniz.

Ofis perdenizi sun screen dikey perdeleri görmeden seçmeyiniz.


SUN SCREEN DİKEY PERDE KATALOĞUMUZ

Sun screen perde katalog 2 Sun Screen Dikey Perde Katalog 3 Sun Screen Dikey Perde Katalog 1

Diğer Dikey Perde Seçenekleri

Kumaş Dikey                                                   PerdePvc Dikey Perde                     Kumaş Tül Dikey Perde

 kumaş dikey-perde-purple egin-pvc-dikey-perde