Katlamalı Perde

Katlamalı Perde,

Katlamalı perde, hem kumaşlardan hem de diğer tül çeşitlerinden üretilebilmektedir. İşlevsel ve çok yüksek değerde dekorasyonda fark yaratan önemli bir perde modelidir.

Katlamalı kumaş ve tül perde

Odanızın dekoruna ve renklerine göre kumaş seçimi yapabilirsiniz. Perdeyi ne kadar açacağınıza siz karar verir ve genellikle yarım açarak harika bir görüntü yaratabilirsiniz.

Katlamalı perdeyi tercih ederek, metrelerce kumaş harcamazsınız. Az kumaş ile çok fonksiyonel ve dekoratif bir perde modeli elde edebilirsiniz.

Katlamalı perde modelleri, çubuklu tip model, kademe kademe toplanarak üst tarafta kademeli birikmeden dolayı güzeli bir görsel verir. Çubuksuz katlamalı model perde ise genel olarak tül kumaş seçildiği modellerde uygulanır. Çubuksuz model aynı zamanda, plise perde olarak şık bir perde modeli olarak dekorasyonda yerini hala korur.

O halde sizlerde odalarınız için hatta tüm evlerinizdeki odalar için katlamalı perdeyi tercih edebilirsiniz, avantajı mekanizmasından çıkarıp yıkanabilme özelliği uzun süre kullanım imkanı verir ve ekonomiktir.


Katlamalı Perde Uygulamaları

 Yatak odası katlamalı perde tül  Oturma odası katlamalı perde  Yaşam odası katlamalı perde Katlamalı perde damask desen