Koltuk Örtüsü

Koltuk Örtüsü


Koltuk örtüsü, kullanmakta olduğunuz ekonomik değeri yüksek koltuk takımlarınız için uzun ömürlü olmasını sağlayan uzun vadede ekonomik ve pratik bir çözümdür.

Artık yüksek paralar verip aldığınız koltuklarınızın kumaşları çok daha uzun yıllar ilk andaki kalitesini koruyacak ve bunların tümünün yanı sıra sık sık kirlenmediği için yıkamak ve silmek zorunda kalmayacaksınız. Özellikle çocuklu ailelerin mutlaka edinmesi gereken koltuk örtüleri ile artık evler hem şık hem de kullanışlı bir hal alıyor.

 

Koltuk örtüsü döşenmiş mutlu bir koltuk ve kullanıcının keyfi

 

Koltuk örtüsü sayesinde sizler kullanım kalitenizi arttırırsınız. Eskilerde gibi olan klasik ya da tek renk koltuk örtülerini kullanmak zorunda değilsiniz. Yeni modern koltuk örtüleri ile sizlerde artık odanızın dekorasyonlarından ödün vermeden çok şık bir şekilde konumlandırabilir ve koltuklarınıza hava atabilirsiniz.

Elbette sadece yeni aldığınız koltukların yıpranmasını önlemek için değil, var olan ve örtüleri eskimiş koltuklarınız için kamufle olması açısından da kullanım yapabilirsiniz. Uzun bir süre sizin koltuklarınızı yeni gibi gösterecek ve böylelikle sizlerde ağır bir masrafa girmek zorunda kalmayacaksınız. Kaplanmış yeni örtülerle hem sizler rahat edecek hem de gelen konuklarınız yepyeni koltuk görünümleri ile karışılacaklar.

Özellikle kış aylarında daha çok sık tercih edilen koltuk örtülerini dilerseniz yaz kış diye ayırabilirsiniz. Kışın daha kalın ve polar kumaş tercih ederken, yaz ayında ise daha ince ve terletmeyecek koltuk kılıflarını yaptırabilirsiniz. Böylelikle hem yaz hem de kış ayında farklı iki modele kavuşur ve rahatlıkla yıkayıp kullanım yapabilirsiniz. Artık daha temiz bir oda sizleri bekliyor.