Kumaş Stor Perde

Perde Kullanımı Ve Bilmedikleriniz
8 Aralık 2016
Karartma Stor Perde Kullananlar
13 Mart 2018
Tümünü Görüntüle

Kumaş Stor Perde

Kumaş stor perde düz kolalı sert apre ile sertleştirilmiş kumaş perdelerin bir mekanizmaya bağlanmış olan türü stor perde olarak bilinmektedir. Sertleştirilmiş kumaştan yapılan bu perde türü önce zamanlarda işyeri, kafe gibi yerlerde sıklıkla kullanılırsa da son zamanlarda evlerde kullanımı hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle modern tarzda döşenmiş olan evlerde kullanılan perde türüne, klasik evlerde de rastlamak mümkün olmaktadır. Düz kumaş stor perde, evlerde çok sık kullanılan perde türleri arasında yer almaktadır.

Tek renkten oluşan stor perde türleri, düz kumaş stor perde olarak adlandırılmaktadır. Ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu perde türünün pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en büyüğü, güneş ışığından istenildiği kadar yararlanma imkanı sağlamış olmasıdır.

Düz kumaş stor perde, düz bir renkten oluşmaktadır. Üreticiler arası farklar olsa da pek çok renk seçeneği düz kumaş stor perde modellerinde mevcut bulunmaktadır. Bu tarz perdelerin standart ölçülü modelleri olsa da, isteğe göre pencere boyutunda hazırlanabilen düz kumaş stor perde modelleri de vardır. Stor perdenin fiyatları, boyutlarına göre de değişim göstermektedir.

Kimi perde üreticilerinde renkler arasında da fiyat değişimleri olabilmektedir. Bu değişimlerin pek çok sebebi vardır. Sebeplerden ilki de rengin tonudur. Sık kullanılan renkteki düz kumaş stor perdelerin fiyatları, daha ince bir iş isteyen renkteki stor perdelerden çok daha uygundur. İnsanlar seçimlerini üreticilerin belirttiği etkenlere bağla olarak da belirleyebilmektedir.

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.