Kruvaze Tül Perde


Kruvaze Tül Perde,

Kruvaze tül perde, geçmişten günümüze kullanılmaya devam edilen perde stillerinden olan kruvaze perdeler yeni tarz tüllerle farklı duruşlarıyla gözlerimizi kamaştırıyor. Her türlü ev ya da iş yeri için onlarca çeşit kumaş tül & perde bulunmaktadır.

Klasik evler için genellikle ağır tüller seçilmektedir. Bu tül ve perde çeşitlerinde tüller çok ince işçilikle işlenmiştir. Ayrıca da seçilmiş olan tüller genel olarak yerlere kadar uzanmaktadır.

Kruvaze Tül Perde

Kumaş & tül perde modellerinde çok fazla seçenek bulunmaktadır. Klasik tarzda döşenmiş her türlü ev için, evin tasarımına uygun kumaş ve tül perde modelleri bulunmaktadır.

Kruvaze tül perde modeli alışılmışın dışında bir model olup tül perde modelleri içerisinde en uçuk model diyebilecek bir modeldir. Kruvaze tül perde modellerinde her çeşit tül hemen hemen kullanılabilmektedir.

Modern tarzda döşenmek istenen evler için hazırlanan kumaş tül & perde modellerinde ise daha çok renk ve farklı tarzlar ortaya çıkmaktadır. Bu tarz evlerde genellikle her odaya o odanın tasarımına uygun kumaş tül & perde seçimi yapılmaktadır. Özellikle mutfak ve çocuk odalarında çok daha canlı renklerdeki kumaş tül ve perde modelleri hazırlanmaktadır.

Klasik tarzdaki kumaş tül ve perde modellerinde perdeler sağa ya da sola doğru veya ortadan ikiye bölünmüş şekilde çekilerek açılmaktadır. Ancak günümüzün modern teknolojisi kumaş tül & perde sektöründe de kendine yer bulmuştur.

Ortaya çıkan mekanizmalı perdeler sayesinde artık pek çok ev ve iş yerinde klasik perdelerin kullanımı sona ermiştir. Mekanizmalı perdelerin bazıları uzaktan kumandalıdır. Böylelikle bulunulan ortamdaki perdeler istenildiği an açılıp kapana bilmektedir. Üstelik bunu yaparken yerinden kalkmanız bile gerekmemektedir.

ÇEŞİTLİ KRUVAZE PERDE UYGULAMA ÖRNEKLERİ

kruvaze-perde-2  kruvaze-perde-fiyatlari