Motorlu Perdeler

Ofisde Dikey Perde Kullanalım mı?
12 Ağustos 2016
Evinizin havasını perdeyle değiştirin
2 Aralık 2016
Tümünü Görüntüle

Motorlu Perdeler

Perdelerinizin motorlu olması uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi modern çağın kaçınılmaz gerçeğidir. Teknolojinin çok hızlı gelişiminden perdeler de payını almıştır. Evinizdeki mevcut perdeleriniz motorlu perde olarak kullanılabilir özellikte olabilir.motorlu_perdeler

Bunun için keşif veya tespit gerekmektedir. Birçok akıllı ev projelerinde olduğu gibi motorlu sistemler, stor perdelerde, kumaş ve tül perdelerde, zebra, silhouette, plise perdelerde uygulanabilmektedir. Motorlu Uzaktan kumandalı perdelerde motor tercihi konforun yanında fonksiyonellikle beraber kullanıcıya pratik kullanım sağlamaktadır.

Perdenin kumaş ve mekanizma sisteminin ağırlığına göre farklı güçte motorlar tercih edilir. Kullanıcının isteğine göre uzaktan kumandalı motorlar aynı anda tek kumanda ile birden fazla perdeyi çalıştırabilir veya ayrı ayrı çalıştırma seçeneği vardır.

Bu seçim uygulayıcı ve kullanıcı tarafından teknik detay ve ölçümleme işlemleri sonucunda yapılır. Uzaktan kumandalı perde seçimi yüksek pencerelerde, galerilerde, salonlarda, hava alanları, terminaller, sinema  salonları, tiyatro salonları, okullar, dersnaneler, askeri binalarda, brifing salonlarında, otellerin restaurant ve konferans salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.