Kış Bahçesi Perdeleri Nasıl Olmalı
8 Aralık 2016
Perde Hakkında
8 Aralık 2016
Tümünü Görüntüle

Motorlu ve Uzaktan Kumandalı Perdeler Hakkında

MOTORLU VE UZAKTAN KUMANDALI PERDELER

Tek bir hareketle perdelerinizin açılıp kapandığını; gün ışığından en iyi şekilde yararlandığınızı, dilediğiniz zaman özel hayatınızın gizliliğini koruyabildiğinizi ya da ışığın sizin istediğiniz şekilde içeriye girmesini sağladığınızı düşünün.

Eğin Systems otomatize perdelerini kullandığınızda sabit duvar kontrol mekanizmaları ya da uzaktan kumandayla bu konfora ulaşabilirsiniz.

Motorlu Perdeler / Somfy Motorlu Katlamalı Perde Uygulamasi
Otomatizasyon manuel sistemin getirdiği zorlamaları ortadan kaldırarak perdelerinizin aşınmasını engeller ve kullanım ömürlerini uzatır.

Perdelere yumuşak ve düzenli bir hareket getirerek kordonların dolaşmasını, takılmasını ve perdelerin yukarı aşağı hareketinde dengesizlik oluşmasını engeller.

Motorlu Perdeler / Sommfy Verici Kumanda
Bir düğmeye basarak perdelerinize, pencereden pencereye ya da odadan odaya dolaşmadan, istediğiniz konumu vermenin getirdiği rahatlığı ve zaman tasarrufunu yaşatır.

Küçük ancak güvenilir motorlar pencere uygulamalarınızın normal bir parçası olan dekoratif profilin arkasına kolayca gizlenmektedir. Bu dizayn otomatize perdelerinizin normal manuel bir perde gibi görünmesini sağlayarak dekorasyonunuzu tamamlamaktadır.

Motorlu Perdeler / Motorlu Katlamali Perde Uygulamasi
Perde kullanımlarındaki otomatizasyon özellikle çocuklar için çok tehlikeli olabilecek kordona asılma gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.