Plise Perde Nedir?
2 Aralık 2016
Kış Bahçesi Perdeleri Nasıl Olmalı
8 Aralık 2016
Tümünü Görüntüle

Ofis İş Yeri ve Çalışma Odası Perdeleri Hakkında

Ofis, iş yeri veya çalışma odalarınızda kullanmanızı tavsiye edebileceğimiz perdelerin başlıcaları, jaluzi perde, stor perde, ahşap jaluzi, ahşap stor, bambu stor, screen perde, dikey perde, duet perde, plise perde ve katlamalı perdelerdir.

Saymış olduğumuz bu perdeler, mekanizmalı perde sınıfına girerler ve mekanizmaları sayesinde kullanımları oldukça pratik ve işlevseldir.

Pencere ölçüsü kadar yer kapladıklarından kullanılan mekana genişlik ve derinlik kazandırırlar. Temizlikleri ise bir o kadar kolaydır. Yıkama gerektirmezler, elektrik süpürgenizin fırçalı ucu ile periyodik dönemlerde kolayca temizleyebilirsiniz.

Çalışma ortamından sıkılanlar içinse tavsiyemiz, ev perdeleri ile iş yeri perdelerini birlikte kombine ederek kullanmalarıdır.

Bu sayede ev veya ev/ofis tarzı sıcak bir çalışma ortamına sahip olursunuz. Bu konu ile ilgili link aşağıda ayrıca verilmiştir. Mağazamızda bu ürünler ile ilgili geniş renk ve desen seçeneklerini görebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz kullanım alanınızı gördükten sonra ihtiyacınıza yönelik detaylı bilgi vereceklerdir.

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.