Boncuklu Taşlı Stor Perde

Boncuklu Taşlı Stor Perde, en sık evlerde kullanılmaktadır. boncuklu taşlı stor perdeBu perde türünün pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler sayesinde insanlar var olan ihtiyaçlarına yönelik perdelere sahip olabilmektedir.

Örneğin klasik bir tasarımdan hoşlanan insanlar bu tarz stor perdeleri tercih edebilirken, hareketlilikten hoşlanan insanlar desenli stor perdeleri tercih etmektedir.

Evinde ya da bulunduğu yerde hareketliliğe önem veren insanlar ise stor perde türündeki tercihini eginn-stor-perde-cesitetek boncuklu stor perde’den yana kullanabilir.

Etek boncuklu taşlı stor perdelerde perdelerin etek kısımlarında taş işlemeler bulunmaktadır. Bu taşların onlarca çeşidi vardır. Perdenin tarzına uygun olarak bu taşların seçimi yapılabilmektedir.

İnsanlar stor perdeler içerisinden isterlerse hazır olanları tercih edebildikleri gibi isterlerse piyasada satılan stor perde boncukları arasından istenilen seçimi yaparak perdelere dikimlerini de sağlayabilirler.

Bu tarz stor perde türünün sıkça kullanılmaya başlamasından sonra perde üreticileri koleksiyonlarına stor perde boncuklarını da eklemiştir. Bu sayede insanlar seçtikleri stor perdelere, aynı üreticinin ürettiği boncukları diktirebilme imkanına sahip olmaktadır.

Etek boncuklu stor perdeler için hazırlanmış olan boncuklar saten iplere tutturulmuştur. Bu boncuklar seçim sonrasında istenilen stor perdenin etek kısmına dikilmekte ve perdeye son derece şık bir görünüm katmaktadır.

Stor perde türleri pek çok renk kumaş ve aksesuardan meydana gelmiştir. İnsanlar istedikleri boncukları bu perdelere dikebilir veya tekstil yapıştırıcı tutkal ile yapıştırabilirler.