Dijital Baskılı Stor Perde

Dijital baskılı stor perde 

İş yerlerinizde, evinizde kullanabileceğiniz, dilediğiniz görsellerin üzerine dijital baskı yöntemiyle basıldığı sınırlı sayıda malzemeye basılabilen özel ürünlerdir.

Basılmış olan bu perdeleri, stor perde sistemiyle birleştirerek, vitrinlere reklam amaçlı yapılmakta ve aynı zamanda perde olarak kullanılmak üzere ihtiyaca cevap vermektedir.

Özel olarak üretilmiş dijital baskıya uygun baskıyı dağıtmayan iyi bir görüntü kalitesi verme özelliğine sahip kumaşlara, dilediğiniz logo, yazı, firma amblemi, firma logosu, veya reklam amaçlı slogan, resim gibi objeler dijital olarak perde yüzeyine basılmak suretiyle yapılmaktadır.

Dijital baskılı stor perdelerde genel olarak stor perde zincirli mekanizma sistemi uygulanmaktadır. Arzuya göre uzaktan kumandalı sistem veya motorlu sabit butonlu sistem de uygulanabilir.

Son zamanlarda ofisler de ya da evlerde  sıkça görmeye başlamış olabilirsiniz.

Dijital baskılı stor perdeleri özellikle kullanım alanlarınızın içinde temasını belirleyerek daha özel bir hale getirebilirsiniz. Örneğin ağar ya da çiçek temalı bir perde ile sanki camın önünde öyle bir manzara varmış gibi bir görüntü yaratabilirsiniz.

Dijital baskılı stor perdeler özellikle çocuk odaları içinde çok hoş olacaktır. Çocuğunuzun resmini çok başarılı bir perde üzerinde görmek istemez miydiniz?

 Baskılı stor arap kızı camdan bakıyor Baskılı Atatürk Poster stor perde Lady GaGa baskılı Stor

Ürünler Sayfasına geri dön