Sun screen dikey perde özellikleri

Kumaş Dikey Perde Şıklığını Yaşayın
12 Ağustos 2016
Tümünü Görüntüle

Sun screen dikey perde, nedir, neden sun screen dikey perde kullanmalıyız ayrıntıları burada anlatalım. En önemli özellik olarak ışığı kırarak almada, ışığı dilediğiniz gibi yönlendirmede işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bir perde türüdür. Screen kumaş bantlar kolayca yıkanabilme özelliğine sahip, güneşten etkilenip yıpranması çok uzun yıllar alacaktır.

Bu bakımdan kullanıcıya uzun ömürlü olması nedeniyle uzun süre kullanma şansı verecektir. Bünyesinde cam elyafı iplikler bulunmakta olup aynı zamanda yanmama yada alev almama özelliği vardır. Bu artısıyla umumi yerlerde kullanılması isabetli olmaktadır.

Sun screen dikey perdeler bildiğimiz pvc dikey perdelere göre farkı, etek uç kısımlarında perdenin eş zamanlı hareket etmesini sağlayan kumaş perdede olduğu gibi eşit mesafede tuturulan zincirler sayesinde zarif duruş sergilerler.

Ofislerde bilgisayar ekranlarının güneş ışığından etkilenmesini en aza indirerek, ışıktan rahatsız olmak yerine, daha keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını aynı zamanda filtre ederek ekstra yarar sağlamaktadır.

Kullanım alanları: Hastane, laboratuvar, okul, dispanser, devlet veya kamu kuruluş binalarında, fabrikalarda, hava alanlarında, tiyatro, sinema, toplantı salonları, umuma açık tüm mekanlarda sağlıklı kullanımı ile ekonomik bir üründür.

Temizliği: Sun screen dikey perde bantları sudan ve ısıdan  etkilenmez deterjanla kolayca yıkanabilir.

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.