Hizmet Şeklimiz

Tümünü Görüntüle

Hizmet Şeklimiz

Hizmet şeklimiz, görüşme talebiniz alındığında, adresinize ürün kataloglarımızla geliyoruz, ölçü alıyoruz, kataloglarımızdan perde seçimi konusunda yardımcı oluyoruz, ve fiyatlandırmayı gerçekleştiriyoruz.
Ürün yelpazemizde, ofis perde çeşitleri, stor perde, zebra perde, sun screen stor perde, dikey perde, kumaş dikey perde, pvc dikey perde, ahşap ve metal jaluzi perdelerle birlikte, plise, duette, silhouette, dış jaluzi, dış stor perde, motorlu perde uygulamaları, ev otel, restaurant ürünleri olarak, kumaş ve tül perde çeşitleri, otel odası perdeleri, lobi perdesi, konferans salonu perdeleri, yatak odası perdeleri, genç odası perdeleri, yaşam odası perde çeşitleri, mutfak perdeleri, karartma perdeleri, projeksiyon perdeleri, sahne ve akustik perdeleri yer almaktadır.
Size bir telefon uzaklığındayız, bizi arayabilir, e posta yolu ile sorular ve fiyat sorabilirsiniz, size en iyi ve doğru şekilde bilgilendirme müşteri hizmetlerimiz tarafından yanıt verilecektir.
Tel : +90 212 320 85 93 – 90 0533 950 23 85

info@eginperde.com.tr satis@eginperde.com.tr

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.