Sun Screen Perde Nedir?
12 Ağustos 2016
Motorlu Perdeler
9 Eylül 2016
Tümünü Görüntüle

Ofisde Dikey Perde Kullanalım mı?

Dikey Perde

İnsanlar, camların büyüklüğüne ve şekline göre perde seçimi yapmalıdır. Çünkü bu şekilde en uygun ve en kaliteli perde seçimi gerçekleşmiş olacaktır. Normal zamanda çok fazla maliyetli olacak perdeler, bu sayede inanılmaz uygun fiyata satın alınmış olacaktır. Geniş ve yüksek camlı evlere ya da işyerlerine sahip insanlar için en iyi perde seçimi dikey perde olacaktır.

Eski zamanlarda dikey perdeler yalnızca iş yerleri ve ofislerde kullanılmaktaydı. Buralarda kullanılan perdeler ise daha çok PVC den üretilmektedir. Zincir ve ip kontrolüyle hazırlanmış olan bu perdeler sıklıkla tercih edilmektedir. ayrıca bu tarz perdeler çok daha rahat bir şekilde temizlendiği için fazla tercih edilmiştir.

Dikey perdelerin fazla tercih edilmesiyle birlikte evlerde de kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak evlerde kullanılan perdeler, ofislerdekinden çok daha farklı bir şekilde üretilmiştir. Evlerde kullanılacak tarzdaki dikey perdeler daha çok kumaştan üretilmiştir. Bu sayede oldukça sıcak ve yumuşak bir görünüme sahiptir. Bu tarz perdelerde çok fazla renk bulunmaktadır. Evde genel olarak hakim olan renge göre istenilen renkte dikey perde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sadece renk anlamında değil, desen anlamında da dikey perdeler çok fazla seçeneğe sahiptir. Dikey perde, açılmak istenildiği şekle göre mekanizma ile hazırlanır. İstenirse sağa ya da sola, istenirse de ortadan ikiye açılma özelliği bulunmaktadır. Mekanizmanın zinciri istenildiği şekilde dekoratif hale de getirilebilmektedir.

admin
admin
Eğin Perde sektöründe 26 yıllık deneyimiyle, kuruluş olarak 6 yılını tamamlamış, 26 yıllık birikimin verdiği deneyim ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.