Kumaş Dikey Perde


Kumaş Dikey perde denildiği zaman pek çok insanın aklına bürolarda ve çeşitli iş yerlerinde kullanılan ve PVC den imal edilmiş olan perde türleri gelmektedir. Ancak insanların bu perdelerin evlerinde de tercih etmek istemeleri sonucunda da perde üreticileri kumaş dikey perdeler üretmeye başlamıştır.

Kumaş dikey perdelerde yukarıdan aşağıya doğru inen şeritler kumaştan imal edilmektedir. Bu sayede perdeler çok daha güzel bir görünüme kavuşur. Dikey perdeler genel olarak geniş ve büyük camlarda sıklıkla uygulansa da istenildiği takdirde normal camlara da uygulanabilmektedir. Bu tarz perdeler sayesinde güneş ışığı istenildiği şekilde evin içerisine yansıtılabilmektedir.

Kumaş Dikey Perde Uygulamamız

Kumaş dikey perdelerin sık bir şekilde kullanılmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de eğimli camlarda rahat bir şekilde uygulanabilmesidir. Bu sayede insanlar normal tüllerle bile istediği şekilde camlarını kapatamazken dikey perdeler ile bu sorunun üstesinden kolayca gelebilmektedir.

Kumaş dikey perdeler istenilen yere hareket edilebilme özelliğine sahiptir. Yani istenildiği zaman bütün perde şeritleri tek bir yerde toplanabilmektedir. İstenildiği takdirde de perdeniz ortadan ikiye ayrılarak modern bir görünüme sahip olabilmektedir. Bu perde çeşidi pek çok rengi bünyesinde barındırmaktadır.

Yani istenilen her odaya, o odanın ana renklerine ya da istenilen renklere uygun olacak şekilde kumaş dikey perdeler hazırlatılabilmektedir. Böylelikle ev son derece modern ve canlı bir görünüme sahip olabilmektedir.

 

Diğer dikey perde seçenekleri için

tıklayınız ; →   Pvc Dikey Perde  –  Sun Screen Dikey Perde

egin-pvc-dikey-perde sun-screen-dikey-perde