Hastane perdesi, genel olarak hastanelerin hasta odalarında uygulanmakta olan, antibakteriyel ürünler olmazsa olmazdır. Perdeler hastanelerde çok yoğun ortamlarda birçok risk oluştururlar. Hasta odalarında bölme perdeleri, pencere perdeleri, yüksek ısıya dayanıklı antibakteriyel olan kumaşlardan üretilir. Hasteneler için özel uygulamalarımız, perde seçimi, perde uygulamaları uzman ekibimizce yapılmakta ve uygulanmaktadır.

Bir hastanenin a den z ye her konuda titiz ve kullanışlı ürünleri sunmaları gerekir. Özellikle hasta odalarının normal bir ürkütücü yanı var iken, odada kullanılan her türlü aksesuar ve ürünler odayı daha iyi hale getirmek için çok önemlidir. Gerek hasta odaları, gerek ise sektör odalarında kullanılan hastane perdeleri de son derece e önem taşımaktadır.

Hastanelerde her kısıma farklı bir perde yaptırabilirsiniz. Odalarda farklı tasarımlar yaparken, doktor odalarında zebra ya da normal tül perde şeklinde tasarım yapılabilir. Hatta dilerseniz perdelerin üzerine amblem ya da hastanenizin adı bile baskı yapılarak özle bir perde haline getirilebilir.

Bazen küçük ayrıntılar büyük nem taşır. Çocuk odalarının bol olduğu ay da çocuk odası için ayrılmış olan bir odada özellikle çocuklara hitap eden cicili biçili hastane perdeleri sizin imajınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Bu sebeple sizlerde her konuya dikkat etmeli ve bunun le ilgili size fikir verebilecek kadar iyi bir firma ile çalışmalısınız.

Hastane perdesi bir odada göze çarpan ilk detaylardan biridir. Özellikle kolay yıkanabilir olması ve ütü istememesi yine öne çıkan detaylardan bir kaçıdır. Bu sebeple sizlerde son derece dikkatli ürünler seçmeli ve hastane odalarını şık hale getirebilmelisiniz gerektiğinde hastane perdeleri tül olarak, gerektiğinde ise şerit perde olarak da kullanılabilir. Odaların konumları ve kullanım şekilleri bunu ne çıkaracaktır.