Zebra Perde

Zebra Perde, Ofis ve Ev İdeal Pratik Stor Perdeniz…


Zebra perde ofis ve evlerde kolayca kullanabileceğiniz duble stor sistemidir. Hem örtücü hem de tül dokuması sayesinde aralanarak dışarıyı izleme imkanı verir. Dokuma tekniğiyle perdelik kumaşların tül ve kalın kumaş şeklinde belirli aralıklarla dokunmasıyla elde edilmiştir.

 

Zebra Perde Sweet Home Eginn

Zebra Perde tekniği;

Zebra perde kumaşının, arkalı önlü olarak çift taraflı duble şekilde kullanılarak uygulanması sonucu, bant dokumaların birbirini örtmesi ve açması sonucu perde işlevini görür.

Sık dokunmuş bant yüzey görüntüyü geçirmez özellikte, tül şeklinde dokunmuş yüzey görüntüyü geçirme özelliğindedir.

Mekanik sistem zebra stor perde sistemiyle uygulanarak, duble şekilde kullanılan kumaşın şeffaf aralıkları geçirgen olmayan kısımlarla örtüşmesiyle perde hem aralanır dışarıyı seyir imkanı verir.

Perde, hem tam tersi işlem ile perdenin kalın kumaş olan kısmı şeffaf bölümleri örterek görünmezliği, mahremiyeti sağlar.

Barbie baskılı zebra perde çocuk odası tasarımı

Zebra perdelerin diğer adı da duble perdedir, ancak ülkemizde zebra ismiyle daha çok bilinmektedir.

Zebra Stor Perdenin Çalışma sistemi;

Stor perde sistemi mantığıyla çalışır. Kumaşındaki özellik ve görünüm perdenin işlevsel yada fonksiyonel olmasını sağlamakta aynı zamanda modern mekanlarda şık duruşuyla iyi bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıcıya uzun yıllar konfor sağlar.

Perdenin yer yer tül ve yer yer de kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması özelliğidir.

Zebra Perdenin İşlevsel Özelliği;

Bu özellik sayesinde hem tül ve hem kalın örtücü perde görevi görür. Mekanizması stor sistemi gibi zincir kumanda ile kontrol edilir.

Mekanınıza değer katmak zebra perdenin konforundan ve işlevselliğinden istifade etmek için lütfen bizi arayınız.

Zebra perde, evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanarak, uygulaması teknik personelimizce yapılmaktadır.

Dilerseniz siz gelin, yada biz, Müşteri temsilcilerimiz size ürün ile ilgili tanıtımı yaparak ihtiyacınıza cevap verecek ürünü seçmenizde ve karar vermenizde işinizi kolaylaştıracaklardır.

Zebra Perdelerin Bakımı ve Temizliği;

Tül üretici firmalar tül dokuma tezgahlarında bu kumaşları üretmeyi başarmışlardır. Aslında iplik olarak tül perdelerin yapısından farklı bir yapıda değildir.

Perde rulo sistemle üst kısmındaki yuvarlak profile sarıldığından, perdenin düzgün sarması ve düzgün duruş sergilemesi zorunluluğu olduğundan kumaşa sert apre uygulanmaktadır.

Perdeye 30 dereceden sıcak suyla yıkanmamalıdır. Yüksek ısı kumaşa emdirilmiş olan aprenin bozulmasına ve perdenin formunu kaybetmesine neden olur, salaş durmasına, ve sarma sırasında hatalara neden olabilir.

Aprenin bozulmaması için 30 derecenin üzerinde sıcaklık ve kimyasal madde uygulanmamalıdır.

Temizlik tekniği perdenin pencerede asılı olduğu yerde veya asılı vaziyette başka bir zeminde püskürtmeli temizleyici kir çözücü spreylerle yapılabilir. Üzerindeki kiri çözdükten sonra, 30 dereceyi geçmeyen temiz su ile durulana bilir.

Ofis tipi ve ev tipi zebra perde seçimi için mutlaka müşteri temsilcisi personelimizden yardım alınız.

Markalar Royal, Eğinn, Akman Tekstil, Apresan, Harput Tekstil, Brillant, Taç 

Zebra Perde Modelleri

Düz Zebra Perde                             Desenli Zebra Perde

Zebra perdelerle evinizde şık bir ortam yaratın, yaşanır mekanlar huzurlu ortamlar, sade yormayan tasarımlarla bulunduğunuz yeri keyifli hale getirin.