İşlemeli Stor Perde

İşlemeli Stor Serde


İşlemeli stor perde bir diğer adıyla, beyaz iş stor perde, işlemel motiflerinin perdelerin etek kısmına uygulanmasıyla oluşur. Çeşitli geleneksel ve yöresel olarak farklı motiflerin modern tarzda perdelere uyarlanması özellikle stor perde tasarımlarında, otantik ortamlarda revaçta olup, mekanlara değer katmaktadır.

Motiflerimiz, Anadolu’nun bağrından çıkmış motiflerin, kültürümüzün bir yansımasıdır. İnce ince işlenmiş sanatsal değer arz eden beyaz iş işlemeleri, stor perdelere daha fazla güzellik katmaktadır.

İşlemeli Stor Perde Konak Uygulama Safranbolu

İşleme modelleri 30-35 kadar çeşittir. Kataloğumuzdan beğene bileceğiniz model, motif sipariş edilen ölçüsü alınan perdenin eteğine işlenir.

İşlemeli stor perde sektörümüzde henüz endüstrileşmemiş, tamamen el yordamı ile makinelerde yapılmaktadır. Böyle olması işin değerini biraz daha artırmaktadır.

Sipariş edeceğiniz perdeler pencerelerinizin ölçülerinde özel üretilir. İsteğe göre montajı firmamızca, veya kullanıcı tarafından yapılabilir.

Bu tarzda perdeleri naturel renk yani keten renginde kumaşlarda, beyaz, krem, bej tondaki kumaşlarda uygulamak daha da güzel bir sonuç veriyor, önerimizi dikkate alacağınızı umuyoruz.

Unutulmamalıdır ki stor perdeler kültür bir perdesidir, kullanırken biraz dikkat ve özen ister, gelişi güzel kullanımlarda perdeniz size ilk günkü gibi gülümsemez.


Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

Ham Kumaş İşleme Beykoz Truva Model İşlemeli Stor Uygulamamız
Paşabahçe Pervin Hn.                 Kanlıca                     Beykoz
CENNET KATYA                     TRUVA           

 

İşlemeli Stor Perde Katya

KATYA DESEN

İşlemeli Stor Perde İmalat

ÜRETİM AŞAMASI

Truva İşlemeli Stor Tekstilkent Atölye Queen İşlemeli Stor Modeli
                          TRUVA                               KRALİÇE

İşleme Model Kataloğumuz

<işlemeli stor perde modelleri1> İşleme Katalog Sayfa 2

 

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Sayfasına geri dön