Karartma Perdesi

Karartma Perdesi

Karartma perdesi yüzeyi saten, iç kısmındaki karartma tabakası sayesinde karartma sağlamaktadır. Klasik perde düz pileli, veya değişik pile modellerinde dikilebilir ve kullanıcının tarzına göre stilize edilebilir. Karartma kumaş perdeler, normal kumaş perde gibi makinelerin perde programlarında kolayca yıkanabilmektedir.

Karartma perdeler stor perde dışında normal klasik perde şeklinde de uygulanmaktadır. Bu tarz karartma perdelerde apresi stor perde apresine göre daha yumuşak olan iki tarafı saten ortasında karartma tabakasının bulunduğu kumaşlar başarılı sonuç vermektedir. Bu tip kumaşlar normal dikişle düz perde şeklinde yaygın olarak otel odalarında kullanılmaktadır. Yıkanabilir kolay deforme olmayan yerli üründür.

Renk seçenekleri 20 çeşit kadardır. Karartma kumaş perdeler, kornişe, rustik montajı için ve diğer ray aksamlarında özel tasarlanarak hazırlanır. Karartma kumaşı iki tarafı saten ortasında karartma tabakasının bulunduğu kumaşlar başarılı sonuç vermektedir.

Bu tip kumaşlar normal dikişle düz perde şeklinde yaygın olarak otel odalarında kullanılmaktadır. Yıkanabilir kolay deforme olmayan yerli üründür. Renk seçenekleri 50 çeşit kadardır.

Karartma Perdesi Kumaşları karartma-kumas-perde