Projeksyon Perdesi

Projeksiyon perdesi, bir çok mekanda sunum amaçlı veya seyir zevki açısından geniş ekran keyfi vermesi hasebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünlerimizin üretimi ve uygulamaları firmamızca yapılmaktadır. Projeksiyon perde ürün portföyümüzde önemli bir yer teşkil etmektedir.

Projeksiyon perdelerle, çok ekonomik fiyatlarla, evlerinizde sinema havası yaratıp, ailece ev sineması keyfi yapabilme olanağı elde edebilirsiniz.

Özel ölçülerde geniş en motorlu uzaktan kumandalı siparişler firmamızca karşılanabilmektedir, bu tip taleplerde firmamızdan teklif almanız gerekmektedir. En sık olarak ürettiğimiz geniş en standart ürün 600×450 ve 500×375 ebatlarıdır.

Bunların dışında yine en sık ürettiğimiz talep gören ebatlar 400×300 ve 350×225 ölçüleridir. Bu ölçülerdeki perdeler motorlu ve uzaktan kumandalı olarak üretilir.

Mekanik sistemle çalışan perdeler genel olarak çek bırak sistemi denilen, yaylı mekanizmalı projeksiyon perdeleridir. Bu ürünlerde en küçük ebat 150×150 en geniş ebat ise 240×200 olarak üretilmektedir.

Okul ve kamu kurumlarına ekonomik fiyatlarla toplu üretim yapılabilmektedir. Perde görüntüyü yaymayan, içerisinde kristal barındıran, yüksek kontrast elde etme imkanı vermelidir.

Perde kalitesinin yüksek olması, cihazın ömrünü, yani lamba ömrünü daha da uzatacaktır. Cihazınızı ekonomik mod ile daha uzun yıllar kullanabilme olanağına sahip olursunuz.

Seçim yaparken mekan büyüklüğüne göre daha iyi orantılı seyir kalitesi elde etmek için doğru seçim yapmak gerekir.

Perdelerin bez olan kısmının orijinal bez, kullanıcıya daha iyi seyir kalitesi vermesi açısından dikkat edilmesi gereken ayrıntı, ürünün orijinal olması, mekanik kısmında, montajı kolay yapılabilmeli, aparatları ve montaj klavuzu içinde yer almalı.

Perde tavana veya duvara monte edilebilir şekilde tasarlanmış olmalı. Projeksiyon sistemi için üretilmiş perde olmasına, ayrıca mekanik sisteminin sorunsuz, kullanımı kolay olmalı.

Bilişim firmalarında, elektronik sektöründe, dünya standartlarındaki ölçülerde ve farklı kalitelerde ürünler bulabilme imkanı vardır. Ürün seçimi ve fiyatları, hakkında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ürettiğimiz ürünler 5 yıl garantili olup kullanıcı dostu ürünlerdir. Ayrıntılar için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.