Kış Bahçesi Perdesi

Kış bahçesi çatı screen perde uygulama

Kış bahçesi perdesi, üretimi ve uygulamaları çok geniş yelpazede ürünlerle anlatılabilir. Kış bahçelerinde en sık kullanılmakta olan motorlu uzaktan kumandalı, sun screen, plise, ve duette perdeler öne çıkmaktadır.

Kışbahçesi çatı perde uygulaması plise perde

Öncelik olan hep mekanın çatı kısmından gelen rahatsız edici ışığın biran evvel kırılmasıdır. Örtücü özellik pek tercih edilmemekle beraber, transparan, güneşin etkili ışınlarını veya rahatsız edici ışığı kırmak gerekmektedir.

Farklı geçirgenlik özelliği olan ürünler de zaman zaman tercih edilebilmektedir. Erişilmesi zor olan pencere ve çatı bölümlerinde uzaktan kumandalı sistemleri tercih etmekte yarar vardır. Ayrıca temizliği kolay, yıkanabilir ürünleri seçmek sizin için uzun vadede ekonomik olacaktır.

Dokuma sıklığı çeşitli oranlarda farklı olan ürünler isteğe göre ışık geçirgenliği imkanı sunar. Bununla beraber, kış bahçesi perdelerinde aranan özellikler kolay kullanılabilir olmalıdır.

Açılır kapanır çatı perdesi motorlu uzaktan kumandalı kontrol sistemi ile.

Ürünlerimiz Avrupa standartlarında, dünyada kullanılmakta olan ürünlerdir. Kısacası ithal ürünlerdir. Ancak daha ekonomik uygulamalar için müşteri temsilcilerimizden alternatif çözüm önerilerini alabilirsiniz.

Kış bahçesi perdesi uygulamalarımız, genel olarak güneşi engelleyici kumaşlardan, güneşe dayanıklı, temizliği kolay olan iç ve dış mekan malzemelerinden oluşur.

Kış bahçelerinde eğimli bölümler için dekoratif çözümler üretilebilmektedir.

Kumaş perdelerden özel tasarımlar, plise ve duette perdelerle eğimli ve yamuk bölümlerde şık duruşlar yakalayabiliyoruz. Kış bahçesi perdesi olarak önerimiz motorlu uzaktan kumandalı sistemlerdir.

Ancak basit bölümlerde erişilmesi kolay olan yerlerde ekonomik olması açısından kullanıcı manuel sistemleri de tercih edebilir.

Çalışma şeklimiz genel olarak randevu, keşif ve tespit sonrası karşılıklı görüşme ile sonucu, ürün sunumu yapılır, bunun sonucunda detaylı projelendirme, teklif ve onay şeklindedir.

Proje yöneticisi ekibimiz ücretsiz danışmanlık ve bilgilendirme için her zaman sorularınızı yanıtlamak üzere beklemektedir.

 

ÜRÜN GARANTİSİ 45 YILDIR

Tam 5 Yıllık Garantimiz hem parçaları hem de işçiliği içerir, yani garantiniz kapsamındaki jaluzilerinizle ilgili bir sorununuz varsa, sorun sizin için hiçbir masraf olmadan çözülecektir.