Karartma Stor Perde

Karartma stor perde;

Karartma stor perde ışığı geçirmeyen özelliği olan kumaşlardan üretilir. Karartma özelliği olan kumaşlar yurt dışından ithal edildiği gibi artık ülkemizde de üretilmektedir.  Kullanımı pratiktir. Gün ışığını tamamen keserek gece karanlığı elde etmeye yarar. Kullanım alanları, evlerin yatak odaları, çocuk odalarında, okullarda, dershanelerde, laboratuvarlarda, sinema, tiyatro, toplantı salonu gibi yerlerde karartma veya ışıksız ortam elde etmek için ideal çözüm perdesidir.

Karartma stor perde, karanlık oda ihtiyacı olan mekanlarda, slayt gösterimi, projeksiyon sunumu yapılan yerlerde mükemmel karartıcı materyaldır.

Karartma stor perde, güneşin bulunulan yere girmesini engellemek amacıyla özel şekilde üretilmiş kumaşlardan yapılmıştır bu sayede perdenin takıldığı bölge güneş ışınlarından korunmuş olmaktadır. Bulunulan ortamın ışıklardan korunması istenildiği zaman, karartma stor perde çeşidi rahatlıkla kullanılmaktadır.

Karartma stor perde türü genellikle çalışma odaları, toplantı odaları, slâyt gösteriminin sık olduğu odalar ve laboratuarlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çünkü bu mekânların verimli bir şekilde kullanılabilmesi için güneş ışınlarından arınmış olması gerekir. Bu tarz perdeler istenildiği renklerde hazırlanabilmektedir.

Karartma stor perdeler, kumaşının karartma özelliği sayesinde, gün ışığında bile gece karanlığı elde etmeye imkan verir. Slayt gösterimi, projeksiyon sunumu, sinema filmi gösterimi ihtiyaçlarında karartma perdelerden en iyi şekilde yararlanılabilir.

Perdenin uygulama şekli stor perde olarak zincirli sistem veya yaylı sistem mekanizma ile olduğu gibi, motorlu uzaktan kumandalı olarak da üretilebilmektedir. İhtiyacınıza uygun ürün seçimi için müşteri temsilcilerimiz size yerinizde kataloglarla yardımcı olacaklardır. Bize telefon ve e-posta ile ulaşabilir soru sorabilir, fiyatlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz tamamen açabilir ya da kapatarak ortamı karartabilirsiniz. Genellikle iş yerlerinde de fazla talep gören bu perde modelleri ile artık model aramak zorunda kalacak ve kararınızı hemen vermiş olacaksınız.