Endüstriyel Perde

Endüstriyel Perde;

Endüstriyel perde, alev almaz özellikte, ısı geçirmez perde, ses geçirmez perde gibi nitelikli ürünlerden üretilmektedir. Bilindiği gibi perde her mekanda öncelikle mahremiyeti, daha sonra nitelikli diğer özellikleri bulunan çeşitli ürünlerden mamul edilebilir.

Depo, hangar, fabrika üretim yerlerinde, atölye, tersane, kaynak atölyeleri, oto servislerinde bölme perdesi amaçlı ihtiyaçlarda, pvc ve yanmaz esaslı perdelerle motorlu uzaktan kumandalı konforlu çözüm ürete bilmekteyiz.

Toz, ısı, ses izolasyonu için kullanılmakta olan özel ürünler, raylı sistem perdeler, erişilmesi zor olan yüksek pencerelerde, tavan çatı, sera gibi mekanlarda, kış bahçelerinde, motorlu uzaktan kumandalı ve elle kontrol edilebilir sistemde üretilebilmektedir.

Endüstriyel perdeler, sanayi kuruluşlarında, atölyelerde, teknik servis bölümlerinde, alev almaz, ses geçirmez, ısıya dayanıklı, toz geçirmez, pvc ve vinyl esaslı perde çeşitleridir.

Endüstriyel perdelerle hangar, fabrika, kaynak atölyeleri veya geniş alanlarda bölümler yaratabilirsiniz. Perde metal konstrüksiyon üzerine monte edilen bir ray üzerinde çalışır.

Endüstriyel perdeleri stor sistemiyle, oto servislerinde, boyahanelerde, kaynak atölyelerinde, özel bölme yaratılmak istenen alanlarda, motorlu olarak uzaktan kumandalı şekilde de uygulanabilmektedir.