Ahşap Stor Perde

Ahşap Stor Perde

Ahşap Stor Perde Modelleri

AHŞAP STOR PERDE, Uzakdoğu kökenli olup farklı desen ve renklerde dokunarak elde edilir. Yine iç mimaride birçok mekanın vazgeçilmez elemanıdır. Pencerelerinizden gelen güneş ışığından ve ısısından sizi korur, şık ve estetik görünümüyle, kolay temizlenmesi suyla yıkanabilir olması size sunduğu avantajlarıdır.

AHŞAP STOR PERDE, ahşap stor perdeler 2 stilde uygulanmaktadır. Bunlardan katlamalı ahşap stor perdeler, aynı kumaş katlamalı perdeler gibi aynı düzende çalışır kat kat yukarıya doğru kumanda ipi vasıtasıyla kontrol edilir. Diğer uygulanan stil ise rulo ahşap stor stili, bu stilde ise perde aşağıdan yukarıya doğru yuvarlanarak sarılıp yukarıya ve aşağıya doğru kumanda ipi vasıtası ile kontrol edilir. Ahşap stor perdeler genellikle Uzakdoğu kökenli olup farklı desen ve renklerde dokunarak elde edilir.

Yine iç mimaride birçok mekanın vazgeçilmez elemanıdır. Pencerelerinizden gelen güneş ışığından ve ısısından sizi korur, şık ve estetik görünümüyle, kolay temizlenmesi suyla yıkanabilir olması size sunduğu avantajlarıdır. Suya karşı dayanıklıdır. Her mekana uygulanabilir kolay monte edilir.

Ürün Özellikleri:
Suya karşı dayanıklıdır. Her mekana uygulanabilir kolay monte edilir.

Ahşap stor perdeler pencerelerinize özel üretilir, edresinize gelinerek beğendiğiniz ürün, tespit edilen ölçülerde hazırlanır ve 3 gün içerisinde montajı teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Ürünler Sayfası