Plise Perde

Plise Perde


Plise perde, genellikle çatı, kış bahçesi, yamuk pencere, çatı pencereleri için çözüm perdeleridir. Çatı, Tavan, eğimli, yamuk ölçü pencerelerde hem Çözüm olabilen hem de Zarif duruşuyla mekanlara şık bir görüntü veren perde çeşididir.

Açılı, Üçgen, Tavan ve Dairesel pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir. Plise perde ip kontrollüdür, ip mekanizması sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Kullanıldığı yerlere edat değişen 100 ün üzerinde Ana renk ve desen seçeneği bulunur. 300 cm’lik bir perde yüksekliğinde maksimum toplama 4 cm dir. Bu  sayede kanat ile tavan arasının yetersiz oldugu yerlerde tavan perdesi olarak, kış bahçelerinde, çatı katlarındaki yamuk pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Plise perde modellerini genellikle çatı katlarında kumaş olmayacak şekilde de kullanım yapabilir ve farklı bir ürüne gerek olmadan da kullanabilirsiniz. Oturma odalarında ise kumaş olanlarını tercih ederek daha şık ve özel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu sebeple sizlerde odalarınızı yeniden yapılandırırken perdeleri es geçmeden ve özellikle plise perde modellerine bakarak tamamlamalısınız.

Plise perdelerde çocuk odaları için uygun renk ve desenler de vardır. Gayet kullanışlıdır ve kolay kolay mekanizmaları zarar görmez. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığı ile satın alır ve kullanım yapabilirsiniz. Yine uzun camları olanlar içinde ideal bir perde modeli olacak ve her açıdan şıklık sunarak evlerinizin değerini arttıracaktır.

Plise perde modelleri camın dışından da güzel görünen ve farklılığını ortaya koyan perde modelleridir. Bu sayede sizler hem iç hem de dış görselliği arttıracak ve tam anlamı ile şık bir perde yaptırmış olacaksınız. Dilerseniz tam anlamı ile kapatıp güneşin gelmesini engeller ya da yarı açarak güneşten yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bir hayli kullanışlı olan bu perde modeli ile artık sizlerde birden fazla fonksiyonu hayatınıza almış olun.

Plise perdeler genellikle çatı, kış bahçesi, yamuk pencere, çatı pencereleri için çözüm perdeleridir. Çatı, Tavan, eğimli, yamuk ölçü pencerelerde hem Çözüm olabilen hem de Zarif duruşuyla mekanlara şık bir görüntü veren perde çeşididir. Açılı, Üçgen, Tavan ve Dairesel pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.

İp kontrollüdür, daha konforlu olarak motorlu çalıştırma sistemiylede üretilebilmektedir. İp mekanizması sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir.

Kullanıldığı yerlere göre değişen 50 nin üzerinde Ana renk ve desen seçeneği bulunur. 300 cm lik bir perde yüksekliğinde Maksimum toplama 4 cm dir. Bu sayede Kanat ile Tavan arasının yetersiz oldugu yerlerde Tavan perdesi olarak, kış bahçelerinde, Çatı katlarındaki yamuk pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.