Ahşap Stor Perde

Ahşap Stor Perde


Ahşap stor perde bambudan elde edilmiş papellerden bildiğimiz dokuma tekniğiyle dokunarak elde edilir. Uzak doğu kökenli olup farklı desen ve renklerde üretilmektedir.

İç mimaride birçok mekanda kullanılabilmektedir. Pencerelerinizden gelen güneş ışığından ve ısısından sizi korur, şık ve estetik görünümüyle, kolay temizlenmesi suyla yıkanabilir olması size sunduğu avantajlarıdır.

Ahşap Stor Perde Modelleri

 

Ahşap stor perdeler 2 stilde uygulanmaktadır. Bunlardan birincisi katlamalı ahşap stor perdeler, ikinci model ise rulo şeklinde aşağıdan yukarıya sarılarak toplanan modeldir.

Katlamalı olan model, kumaş katlamalı perdeler gibi aynı düzende çalışır kat kat yukarıya doğru kumanda ipi vasıtasıyla kontrol edilir.

Diğer uygulanan stil ise rulo ahşap stor stili, bu stilde ise perde aşağıdan yukarıya doğru yuvarlanarak sarılıp yukarıya ve aşağıya doğru kumanda ipi vasıtası ile kontrol edilir.

Ahşap stor perdeler genellikle Uzakdoğu kökenli bambu esaslı olup farklı desen ve renklerde dokunarak elde edilir.

İç mimaride birçok mekanın vazgeçilmez dekorasyon elemanıdır.  Suya karşı dayanıklıdır. Her mekana uygulanabilir kolay monte edilir.

Ürün Özellikleri:
Suya karşı dayanıklıdır. Her mekana uygulanabilir kolay monte edilir.

Ahşap stor perdeler pencerelerinize özel üretilir, edresinize gelinerek beğendiğiniz ürün, tespit edilen ölçülerde hazırlanır ve 7 iş günü içerisinde montajı teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Ahşap Jaluziler sayfasına bakınız…

 

Ürünler Sayfası