Silhouette Perde

Silhouette Perde, her ruh haline uygun yarı şeffaf bir dokunuş…


Her Mekanda Silhouette Perde


Benzersiz ve çok yönlü narin dokunuşlu en üst düzeyde şıklığı ön plana çıkaran ayrıcalığınızı ifade eden perdeniz. İpek kadar hafif, perde kadar şık ve Jaluzi Perde kadar da kullanışlıdır.

Ön ve arka kısımlarda bulunan vual tül ile gelen ışığı filtreleyen kusursuz bir yapı sunar. Yumuşak kumaştan yapılan hareketli bantlar açıkken sınırsız bir görüntü sunarken kapalıyken kusursuz bir mahremiyet sağlar.

3 farklı kalınlıkta (50 mm, 75 mm ve 100 mm) bant bulunmakta olup zengin kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.

Devrim yaratan çalışma sistemi seçenekler arasındadır. Silhouette perde tercihe göre mekanik sistemde, zincirle kumanda edilebilir şekilde üretilebilir veya daha konforlu kullanım olanağı sağlayan, motorlu uzaktan kumandalı sistemde de üretilebilmektedir. Bu, kullanıcının isteğine göre belirlenir.

Silhouette perde, bir jaluzi gibi, bir tül perde gibi size mahremiyet ve kıskanç bakışlarınızı saklamadan seyir imkanı sunar. Uygulandığı mekanlara son derece en üst düzeyde şıklık ve değer katar.

Bize göre perdenizi satın aldıktan, montaj uygulaması bittikten sonra keyifle uzun yıllar kullanabilmeniz için mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Uygulayıcı firmanız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bu perdeler genel olarak mimari bir tarzı seçen, daha minimal tercihlerde sıklıkla seçilebilir. Çünkü perde gerçekten tek başına pencerelerinizin örtülmesini sağlamakla beraber, çok fazla yer tutmayan, duruşuyla ferahlık veren, insanı sıkmayan bir yapıya sahiptir.

İç mimarlık uygulamalarında mekanların tamamlayıcı unsuru olarak ve fonksiyonelliği ile de perdeniz size çözüm sunmada başlı başına bir yardımcıdır. Avrupa ülkelerinde genel olarak perde uygulamaları doğuya göre daha minimal tarzda basit, yormayan sistemlerde oluşmaktadır. Silhouette, stor ve plise perde sistemleri mekanizmalarıyla az yer tutan mekanik perdeler olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürün seçimi için müşteri temsilcilerimiz size kataloglarla gelerek sunum yapmakta ve seçiminizi kolaylaştırmak için gerekli ayrıntılı bilgileri vermektedirler.