DUETTE PERDE EĞİN

Duette Perde

Düet perde, plise perde sistemi ile aynı mantıkla çalışır, arzuya göre motorlu ve manuel kumanda sistemi ile üretilebilmektedir. Plise perdeden farkı kumaşın duble olarak çift uygulanmasıdır.
Çatı, tavan, kış bahçesi uygulamalarında çözüm perdesi olarak uygulanmaktadır.

Aynı zamanda ısı yalıtımlı alüminyum sıvama destekli kumaşlar ısının absorbe edilmesinde teknik olarak önemli fonksiyonu sayesinde konfor sağlamakta. Açılı, üçgen, tavan ve dairesel pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir. Duette perde satın alırken odanızın dekoruna göre birçok farklı renk ve desen modeli seçebilirsiniz. Üsteli kullanımı bu kadar güzel ve özel olan bir perdenin temizliği de son derece önemlidir.

Silerek tozunu da alabileceğiniz bu duette perde modelleri ile sizlerde klasik perdelerden uzak durun ve camlarınızı daha özel bir konum haline getirerek herkesin hayran kalmasına yardımcı olun. O halde sizlerde en kısa zaman içinde düette perde modelleri ile evleri donatın ve gelen herkesin hayranlık içinde perdelerinizi seyretmelerini izlemiş oluverin.

İp kontrollüdür, ip mekanizması sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Kullanıldığı yerlere göre değişen 100 ün üzerinde renk ve desen seçeneği bulunur. 300 cm lik bir perde yüksekliğinde maksimum toplama 4 cm dir. Bu sayede kanat ile tavan arasının yetersiz olduğu yerlerde tavan perdesi olarak, kış bahçelerinde, çatı katlarındaki yamuk pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.