Dikey Perde


Dikey Perde,


Dikey Perde, ofis perdesi olarak genellikle çalışma odalarında uygulansa da, kumaş olanı evlere farklı bir görsellik katar. Kumaş seçeneklerinin fazla olması ayrıca bir avantaj olarak işimizi kolaylaştırmaktadır.

Ray üzerinde dizilmiş perde bantları, zincir vasıtasıyla kendi ekseninde 180 derece dönerek ışığı yönetebilir, mahremiyeti dilediğiniz kadar sağlama imkanına sahip olursunuz.

Dikey perdelerde bant genişlikleri alternatiflidir. Pvc dikey perdelerde 89 mm. dışına çıkılamaz standart üretimdir. Kumaş dikey ve sun screen dikey perdelerde 90 mm ve 127 mm. üretim seçenekleri mevcuttur.

 

Dikey Perdeler

 

Dikey perde, kumanda ipi sayesinde perdeyi ip kumandasıyla hareket ettirebilir, dilerseniz sağda, veya solda toplayabilirsiniz. Pencere kanatlarının durumuna göre, ortadan ikiye sağa ve sola doğru açılır, ortada toplanabilme seçenekleri mevcuttur.

Gün ışığından istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alırsınız. Hastane, dershane, laboratuvar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Dikey perde, birden çok şerit bant şeklinde 90 mm. veya 127 mm. genişliğinde, pvc veya kumaş esaslı materyallerin ray üzerine eşit aralıklarla dizilerek oluşturdukları şık bir perde çeşididir.

Dikey perde modelleri ve çeşitleri, kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir.

Ev kullanımı için ve iş yeri kullanımına uygun olan tarzdadır. Kullanıcılar tarafından dikey perde, genel olarak, iş yeri çalışma odalarında, ofislerde kullanılır olarak bilinse de, dekoratif kumaş seçenekleriyle ev ofis ortamlarında, modern döşenmiş evlerde sıra dışı uygulamalar, farklı renk kombinasyonlarıyla, mekanlara kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Geniş ve yere kadar olan pencerelerde çok şık bir görüntü verir. Dikey perdenin, pvc ve kumaş seçenekleri kullanıcını tercihine bağlıdır. Alüminyum ray üzerinde eşit aralıklarla, eş zamanlı olarak hareket eder. Perde kendi ekseninde 180 derece dönerek aralanır. Perdeyi zincir vasıtasıyla hareket ettirebilirsiniz.

Kumanda ipi sayesinde perdeyi sağa veya sola hareket ettirebilir dilerseniz sağda, veya solda toplayabilirsiniz. Kullanıcının isteğine göre ortadan ikiye sağa ve sola doğru açılım olduğu gibi ortaya doğru toplanabilme seçenekleri mevcuttur.

Dikey Perdeyi dilediğiniz kadar aralayıp, ışıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. Hastane, dershane, laboratuvar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.